21 Temmuz 2013 Pazar

T.C KİMLİK NUMARASI İLE E-SEÇMEN SORGULAMA SİSTEMİ.


http://bilisim.chp.org.tr/esecmen/ESecmen.aspx


E-SEÇMEN
Çok faydalı olduğuna inandığım bir hizmet.
T.C Kimlik Numaranızı girerek sorgula dediğinizde;Oturduğunuz apartmandaki dairelerde oturanlarla birlikte sizin ve ailenizin;Seçmen kayıt kütüğüne kayıtlı olup olmadığınızı anında öğrenebilirsiniz.
NOT:
T.C Kimlik bilgilerinizi doğru girdiğiniz halde;
İlgili TCKN'ye ait adres kaydı bulunmamaktadır uyarısı alıyorsanız,adres kaydınızı yaptırmak için oturmakta olduğunuz ilçenin İLÇE NÜFUS MÜDÜRLÜĞÜ'ne başvurunuz.

Beklentim;
Tüm duyarlı vatandaşlarımızın e-seçmen kayıtlarını sorgulamaları, varsa yanlışlıkları düzeltmeleri.

SICAKKAN SANAT ÇOCUK TİYATROSU:
Profesyonel bir grup ve anlayışla oluşturduğumuz çocuk tiyatromuzda sekiz yıldır düzenli olarak, her yıl sekiz farklı çocuk oyunu sahnelemekteyiz.
Sekiz yılda 64 farklı oyun, yılda 300 oyun ve ortalama 50.000 seyirci kapasitesi... Oyunlarımız Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Oyunculuk Bölümü’nden mezun, Sn. Erçin Sıcakkan tarafından yazılıp yönetilmektedir.
Karşıyaka Ziya Gökalp Kültür Merkezi, Konak Dr. Selahattin Akçiçek Kültür Merkezi, Çamdibi Nedret Güvenç Sahnesi ve Çiğli Belediyesi Gösteri Salonu’nda tiyatromuz binlerce çocukla buluşmaktadır.
Sıcakkan Sanat Çocuk Tiyatrosu’nun temel hedefi; İzmir başta olmak üzere ülke genelinde tüm çocukları tiyatroyla buluşturmak…
Sıcakkan Sanat sekiz yıldır her yıl farklı oyunlar sergiler. Oyun isimleri geçmiş yıllarla benzerlik taşıyabilir; ancak her oyun diğer yıllardan farklı içeriğe sahiptir.
Sanat yoluyla daha iyi ve güzel bir dünya hayalini birlikte kuruyoruz…
Detaylı bilgi için;
www.ssmcocuktiyatrosu.com.
SICAKKAN SANAT MERKEZİ.
 
gezip görmek istediğiniz,yurdumuzun turistik yerleri ile
gizli cennetlerini;İnternet ortamında  sanal tur/gezi ile 
3D görünümlü olarak online gezmek istiyorsanız   
doğru yerdesiniz.   
~İyi Seyirler Dileriz~

Hiç yorum yok: